Kαλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας 236103 τερματισμένο με ακροδέκτη fc/pc patch cord 20m

Kαλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας 236103 τερματισμένο με ακροδέκτη fc/pc patch cord 20m
-29%
Τιμή: €37.66
Προσφορά: €26.90
  Προσθήκη ποσότητας:
      



  Κωδικός προϊόντος:
12-45-0404
  Διαθέσιμο

To TELEVES 236103 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 20 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

  • Μήκος: 20 μέτρα.
  • Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
  • Απώλειες επιστροφής dB > 45
  • Εξασθένιση dB/Km 0,3
  • Τύπος σύνδεσης: FC/PC
  • Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
  • Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλοστά, χρώματος γκρί.
  • Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
  • Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
  • Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο απο επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.
Ρωτήστε περισσότερα για το προϊόν

Εάν έχετε κάποια ερώτηση σχετικά με το συγκεκριμένο προϊόν και δεν την βρήκατε στην παραπάνω περιγραφή ή μέσα στο pdf αρχείο με τις τεχνικές προδιαγραφές, παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα με την ερώτηση σας.

Εάν είστε συνδεμένοι το όνομα, το επώνυμο, το email και το κινητό σας (*) συμπληρώνετε αυτόματα σε άλλη περίπτωση παρακαλούμε συμπληρώστε όλα τα υποχρεωτικά στοιχεία.

(*)Συμπληρώστε το κινητό σας και θα ειδοποιηθείτε με SMS μόλις απαντηθεί το ερώτημα.







Επιλέξτε Τύπο:FO PATCH CORD