Kαλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας 236109 TELEVES τερματισμένο με ακροδέκτη fc/pc patch cord 200m

Kαλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας 236109 TELEVES τερματισμένο με ακροδέκτη fc/pc patch cord 200m
-29%
Τιμή: €291.20
Προσφορά: €208.00
  Προσθήκη ποσότητας:
      



  Κωδικός προϊόντος:
12-45-0410
  Διαθέσιμο

To TELEVES 236109 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 200 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

  • Μήκος: 200 μέτρα.
  • Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
  • Απώλειες επιστροφής dB > 45
  • Εξασθένιση dB/Km 0,3
  • Τύπος σύνδεσης: FC/PC
  • Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
  • Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλοστά, χρώματος γκρί.
  • Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
  • Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
  • Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο απο επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!

Δεν είναι δυνατή η αγορά του καλωδίου σε λιγότερα μέτρα.

Ρωτήστε περισσότερα για το προϊόν

Εάν έχετε κάποια ερώτηση σχετικά με το συγκεκριμένο προϊόν και δεν την βρήκατε στην παραπάνω περιγραφή ή μέσα στο pdf αρχείο με τις τεχνικές προδιαγραφές, παρακαλούμε συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα με την ερώτηση σας.

Εάν είστε συνδεμένοι το όνομα, το επώνυμο, το email και το κινητό σας (*) συμπληρώνετε αυτόματα σε άλλη περίπτωση παρακαλούμε συμπληρώστε όλα τα υποχρεωτικά στοιχεία.

(*)Συμπληρώστε το κινητό σας και θα ειδοποιηθείτε με SMS μόλις απαντηθεί το ερώτημα.







Επιλέξτε Τύπο:FO PATCH CORD


   Έγραψαν για το ηλεκτρονικό κατάστημα ERGO-TEL.GR

Απο τα λίγα τίμια καταστήματα

ΠΆΝΟΣ, ΚΡΕΣΤΕΝΑ, 14/04/2018